GRUPA SPOTKANIOWA SPR

Należymy do:

Walentynkowe szybkie randki LGBT - 10.02., 16:00

Chcesz poznać na żywo nowych ludzi i sprawdzić, czy do siebie pasujecie?

Szukasz towarzystwa, rozrywki, przyjaźni albo miłości, a internet ci nie pomaga?

Odpowiedzią mogą być "szybkie randki" (ang. speed dating) - edycja walentynkowa - organizowane przez SPR 10 lutego br. o godz. 16:00.

 

Podstawowe zasady udziału i przeprowadzenia szybkich randek - poniżej.

  1. Wszystkie osoby zainteresowane udziałem prosimy o zgłoszenia na adres speeddatingspr@gmail.com; w zgłoszeniu wystarczy podać imię albo nicka oraz numer telefonu. Zgłaszająca się osoba musi też oświadczyć, że 10 lutego 2018 roku będzie miała ukończonych 18 lat. 
  2. Miejsce wydarzenia zostanie wybrane odpowiednio do liczby zgłoszeń – powiadomimy o nim mailowo osoby, które zgłoszą udział w wydarzeniu. 
  3. Szybkie randki zostaną przeprowadzone wyłącznie w parach jednopłciowych.
  4. Udział w wydarzeniu podlega opłacie w wysokości 5,00 złotych – zebrane środki zostaną wpłacone na konto Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Toruniu (ul. Przybyszewskiego 3, Toruń).
  5. Przy zbyt małej liczbie zgłoszeń wydarzenie zostanie przeniesione na późniejszy termin – przed 10 lutego br. powiadomimy o tym mailowo osoby, które zgłoszą udział w wydarzeniu, oraz poprosimy o potwierdzenie udziału
  6. Każda osoba, która po zakończeniu wydarzenia nie umówi się z żadną z pozostałych osób uczestniczących w wydarzeniu, otrzyma nagrodę pocieszenia – voucher 3D ważny co najmniej w kinie Cinema City przy ul. Czerwona Droga w Toruniu.