GRUPA SPOTKANIOWA SPR

Należymy do:

Drażliwy temat: BISEKSUALNOŚĆ | 01.10. | 16:00 | Wejściówka

Pamiętacie jeszcze Drażliwe Tematy, czyli cykl dyskusji na różne tematy związane ze społecznością LGBT w kultowym Cafe Draże? Po latach przerwy wracamy z kolejnym spotkaniem!

 

01 października zapraszamy na 16:00 do "Wejściówki" na spotkanie dyskusyjne poświęcone biseksualności i osobom biseksualnym. Będzie to już drugie spotkanie na ten temat. Pierwsze miało miejsce daaawno temu - zobaczmy więc, czy coś zmieniło się od tego czasu, jeśli chodzi o społeczne postrzeganie biseksualności.

 

Zaproszone przez nas do panelu osoby biseksualne podzielą się z publicznością swoimi doświadczeniami oraz odniosą się do mitów i stereotypów, które dotyczą ich oraz ich orientacji psychoseksualnej. Odpowiedzą też na pytania publiczności.

 

Biseksualność jest pomijana, bagatelizowana, ale także demonizowana. Spotkanie powyższe ma pokazać, że osoby nieheteronormatywne to nie tylko geje ani nie tylko geje i lesbijki, a ponadto pokazać szczególną sytuację, w jakiej są osoby biseksualne.

 

Spotkanie jest organizowane w związku z Dniem Widzialności Osób Biseksualnych (Bi Visibility Day) wypadającym 23 września.