GRUPA SPOTKANIOWA SPR

Należymy do:

Weź udział w badaniu sytuacji społecznej osób LGBT

Na prośbę KPH, Lambdy Warszawa i Trans-Fuzji przekazujemy informację o najnowszym badaniu sytuacji osób LGBT w Polsce oraz namawiamy i zachęcamy do udziału w tym badaniu.

Weź udział w badaniu "Sytuacja społeczna osób LGBT" – wypełnij ankietę

Wystartowała kolejna edycja największego w Polsce badania poświęconego osobom homo- i biseksualnym oraz transpłciowym - "Sytuacja społeczna osób LGBT". Pomóż zdiagnozować warunki życia osób LGBT mieszkających w Polsce - wypełnij ankietę dostępną TUTAJ.

 

Dowiedź się więcej na temat badania

 

Jaki jest cel badania?

Celem badania jest przeprowadzenie pogłębionej analizy socjologicznej oraz psychologicznej warunków życia osób LGBT mieszkających w Polsce. Liczymy na to, że raport trafi do osób odpowiedzialnych za stanowienie prawa krajowego i lokalnego, a jego lektura przyczyni się do podjęcia działań, których efektem będzie pozytywna zmiana w zakresie m.in. edukacji, warunków na rynku pracy, polityki społecznej, zdrowotnej czy bezpieczeństwa publicznego.

 

Czego dotyczą pytania?

Pytania zawarte w ankiecie dotyczą takich obszarów życia osób LGBT jak: edukacja, praca, zdrowie czy życie rodzinne. W ankiecie poruszone zostały również zagadnienia związane z przemocą, przekonaniami społeczno-politycznymi, życiem religijnym czy podejściem do związków.

 

Czy badanie jest anonimowe?

Badanie "Sytuacja społeczna osób LGBT" jest anonimowe.

 

Co się stanie z danymi zebranymi w ankiecie?

Dane przeanalizowane przez badaczy i badaczki zostaną opublikowane w formie raportu, który zostanie upubliczniony wiosną 2017 roku.

 

Kto jest organizatorem badania?

 

Za badanie odpowiadają Stowarzyszenie Kampania Przeciw Homofobii, Stowarzyszenie Lambda Warszawa oraz Fundacja Trans-Fuzja.