GRUPA SPOTKANIOWA SPR

Należymy do:

10. edycja Wakacyjnego Telefonu Zaufania Grupy PONTON - 507 832 741

Na prośbę Grupy Edukatorów Seksualnych PONTON informujemy o 10. edycji Wakacyjnego Telefonu Zaufania jak niżej.

Wakacje, wyjazdy, nowe znajomości, pierwsze doświadczenia, pierwsze miłości, seks... Masz wątpliwości lub pytania na temat miłości, seksu, antykoncepcji, ciąży?


Dzwoń lub esemesuj. Edukatorki seksualne z Grupy Ponton będą czekać na wasze pytania codziennie przez cały lipiec i sierpień od godz. 19:00 do 21:00.


Numer 507 832 741


Startujemy już 1 lipca o 19:00!


Masz dziecko w wieku gimnazjalnym lub licealnym? Jesteś opiekunką/opiekunem młodzieży na obozie? A może pracujesz z młodzieżą w szkole lub placówce wychowawczej? Nasz telefon jest także dla Ciebie! Edukatorki Pontonu podpowiedzą jak rozmawiać o seksualności i relacjach z nastolatkami. Pokierują do organizacji lub specjalistów w przypadku poważniejszych problemów takich jak doświadczenie przemocy seksualnej czy nieplanowanej ciąży. 

Zapraszamy!


To już 10. edycja naszego Wakacyjnego Telefonu Zaufania, który niezmiennie cieszy się dużym zainteresowaniem. Dziękujemy za wasze zaufanie!


Znasz kogoś, kto może potrzebować porady naszych edukatorek? Podeślij mu numer lub zaproś do tego wydarzenia. Możesz też ściągnąć plakat i udostępnić do na swoim wallu albo wydrukować i przykleić w szkole czy świetlicy. 

Plakat Wakacyjnego Telefonu - pełny rozmiar - do pobrania
wakacyjne_pogotowie_pontonowe_plakat.jpg
JPG Image 4.7 MB