Włącz się!

Nie siedź na kanapie, nie czekaj aż inni ludzie zrobią coś za Ciebie.
To zaangażowanie Twoje i dziesiątek ludzi takich jak Ty, może coś zmienić na lepsze. Jeśli masz już dość homofobii. Jeśli chcesz poznać ludzi podobnie myślących. Jeśli po prostu nudzisz się w domu. Dołącz do nas! Napisz do Justyny

Należymy do:

SPR na XV Antyfaszystowskim Turnieju Piłkarskim

Drużyna SPR wzięła udział w sobotnim XV Antyfaszystowskim Turnieju Piłkarskim, który odbył się w Toruniu. Dewizą turnieju - jak co roku - było "Gramy w piłkę nawet w deszcz". Był to pierwszy udział naszej drużyny w tej imprezie.

Mimo braku sukcesów turniejowych drużyna SPR nie czuje niedosytu: zabawa i atmosfera podczas turnieju były znakomite. Więcej informacji nt. turnieju - tutaj. Poniżej kilka zdjęć naszej drużyny zrobionych podczas turnieju.