GRUPA SPOTKANIOWA SPR

Należymy do:

Sejmowy tercet homofobiczny w akcji - K.Pawłowicz, T.Woźniak i A.Górski do komisji etyki

Dwóch panów zaspokajających ze sobą swój popęd seksualny, podobnie jak dwie panie w analogicznej sytuacji, nie mogą domagać się uprzywilejowania z tego tytułu, gdyż nie są ani małżeństwem, ani tym bardziej rodziną. (...) Związki homoerotyczne, przy całej swojej nienaturalności, nie służą państwu. Są one jedynie przejawem hedonizmu i poszuki­wania odmiennych od powszechnie uznawanych za naturalne zachowań seksualnych, a doznań seksual­nych można poszukiwać na różne sposoby.

To poseł powiedział - w sejmie, z mówinicy, prezentując stanowisko swojego klubu poselskiego. Naprawdę mamy cytować tego więcej?

Wobec odrażających i nikczemnych wypowiedzi:

  • Krystyny Pawłowicz,
  • Artura Górskiego,
  • Tadeusza Woźniaka,

nt. par jednopłciowych, osób nieheteroseksualnych i homoseksualności, do których doszło 24-25 stycznia 2013 roku w sejmie, SPR skierowało do Komisji Etyki Poselskiej wnioski jak niżej.

 

SPR wyraża nadzieję, że tym razem Komisja Etyki Poselskiej nie będzie udawała, że "to tylko poglądy" w/w osób, za które "nie można karać". Ta sama Komisja ukarała Stefana Niesiołowskiego za pojedynczą wypowiedź pod adresem elektoratu PiS a Janusza Palikota za pojedyczną wypowiedź nt. kleru.

KEP - Pawłowicz.pdf
Adobe Acrobat Document 1.6 MB
KEP - Górski.pdf
Adobe Acrobat Document 655.0 KB
KEP - Woźniak.pdf
Adobe Acrobat Document 2.3 MB