Włącz się!

Nie siedź na kanapie, nie czekaj aż inni ludzie zrobią coś za Ciebie.
To zaangażowanie Twoje i dziesiątek ludzi takich jak Ty, może coś zmienić na lepsze. Jeśli masz już dość homofobii. Jeśli chcesz poznać ludzi podobnie myślących. Jeśli po prostu nudzisz się w domu. Dołącz do nas! Napisz do Justyny

Należymy do:

Warsztaty antydyskryminacyjne Amnesty International w Toruniu

Zespół ds. Edukacji Praw Człowieka Amnesty International w Toruniu zaprasza na warsztaty antydyskryminacyjne. Warsztaty będą towarzyszyć organizowanemu przez SPR „Dniu Milczenia” – w sobotę 24 kwietnia 2010. Warsztaty skierowane są do studentów i studentek, działaczy i działaczek organizacji pozarządowych oraz wszystkich innych pragnących zrozumieć istotę dyskryminacji oraz sposoby jej zapobiegania.

Jak informują organizatorzy, celem warsztatów jest promowanie postaw antydyskryminacyjnych i próba postrzegania rzeczywistości z perspektywy różnorodności, a także zwiększenie świadomości o źródłach nierównego traktowania.

„Jeśli więc los drugiego człowieka nie jest ci obojętny i chcesz kształtować postawy tolerancji oraz otwartości, zgłoś się na szkolenie już dziś!” – zachęcają organizatorzy.

Warsztaty odbędą się 24 kwietnia 2010 od 09:30. Prosimy o zapisywanie się mejlowo – na pracowniaroznorodnosci@gmail.com, albo na edukacja-torun@amnesty.org.pl lub telefonicznie +48 695 61 81 99.