Włącz się!

Nie siedź na kanapie, nie czekaj aż inni ludzie zrobią coś za Ciebie.
To zaangażowanie Twoje i dziesiątek ludzi takich jak Ty, może coś zmienić na lepsze. Jeśli masz już dość homofobii. Jeśli chcesz poznać ludzi podobnie myślących. Jeśli po prostu nudzisz się w domu. Dołącz do nas! Napisz do Justyny

Należymy do:

INAUGURACJA SPR - kabaret "Barbie Girls"

Z okazji inauguracji Stowarzyszenia "Pracownia Różnorodności" (SPR) już 22 maja o 22:30 w klubie "eNeRDe" (ul. Browarna 6) występ queerowo-lesbijskiego kabaretu "Barbie Girls"!

 

Kabaret "Barbie Girls" powraca do Torunia z nowym programem i w poszerzonym składzie. Wsparte nowymi siłami Agnieszka "Furja" Weseli, Ewa "Absolutely Fabulous" Tomaszewicz oraz Gosia "Rude de Wredne" Rawińska zamierzają powtórzyć sukces z zeszłorocznego festiwalu "QueerFest 3", kiedy na ich występ w Teatrze Wiczy przyszło dwukrotnie więcej ludzi, aniżeli – pomimo złamania wszelkich norm bezpieczeństwa – była w stanie pomieścić sala.

"Barbie Girls" zaczynały od parodiowania Dody, Radzia oraz Ich Troje. Dziś wyznaczają standardy wyśmiewania patriachalnych stereotypów, uprzedzeń i homofobii. Ich występy robią furorę dzięki swobodzie na scenie oraz świetnym tekstom. Nowy program zapowiada się na jeszcze bardziej wybuchowy niż znany toruńskiej publiczności z zeszłorocznego występu. Jednym słowem ? to trzeba obejrzeć!

Wstęp - oczywiście - wolny!